Hood Range

 • 103Forma e kurbës T60-T kapak xhami i zbutur me kapak 60cm

  103T60-T forma e kurbës, xham i zbutur, kapuç me gamë të lartë thithjeje 60 cm Modeli Nr. 103Filter T60-T Koncept pa filtër Mbaro Veshje e zezë pluhur Mbledhësi i vajit Çelik inox Rrjedha e ajrit 850m3 / h Fryrësi Fryrësi metali Fuqia motorike 180W Pastrimi automatik Nxehtësia Automatike pastrimi Kontrolli me kontrollin e gjestit me 3 shpejtësi Dimensionet e paketimit (W * D * H) 655*565*510mm LED llambë 2x1.5W Duke ngarkuar QTY (20GP / 40HQ) 149/362copë
 • 103Lapsi i montimit në mur L60-P me shfryn kanal

  103Lapsi i montimit në mur L60-P me dalje shkarkimi me kanal Modeli Nr. 103Filtri L60-P Filtrat mbrapa 2 copë Përfundojnë Mbarojnë: Çelik inox 430 Kolektor vaji Çelik inox Rrjedha e ajrit 750m3 / h Blower Plastike Blower Fuqia Motor 190W Pastrim automatik / Dimensionet e Paketimit të Butonit të Shtytjes me 3 Shpejtësi (W * D * H) 635*405*545mm LED llambë 2x1.5W Duke ngarkuar QTY (20GP / 40HQ) 200/485copë
 • 108Kapak i vargut të serive X60 60cm

  Kapuç i vargut me seri të pjerrëta 108X60 60cm Kapuçi i kuzhinës në stilin vertikal në modë po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar në familje. Designedshtë projektuar për heqjen dhe pastrimin e lehtë të pjesëve, pa mjet të specializuar. Përfshin dy drita ultra të ndritshme të ruajtjes së energjisë LED. Rrjedhja e lartë e ajrit 850m³ / h largon erërat dhe aromat.
 • 102Kapuç me diapazon të qëndrueshëm prej çeliku inox me formë E60-T 60cm

  102Kapak i vargut prej çeliku të pandryshkshëm të qëndrueshëm në formë T 60cm Ky kapuç me diapazon elegant në formë T ka një fund të bukur çeliku inox. Ajo ofron 3 shpejtësi dhe një shpejtësi të fuqishme të nxjerrjes deri në 750m³. Jo vetëm një pjesë e artit, por edhe mjaft funksional për të shfryrë tymin e padëshiruar, nxehtësia, dhe yndyrat out
 • 106X-A Kapaku i diapazonit ngritës Shkalla e lartë e nxjerrjes zhurmë e ulët

  106X-A Kapak me diapazon ngritës Split shkallë e lartë e nxjerrjes zhurmë e ulët Një kapak i diapazonit ju lejon të eleminoni yndyrën e gazrave të gazit ose gazrat e tjerë të dëmshëm. Ky kapak kuzhine është një pajisje kuzhine e domosdoshme. Mund të lartësojë kuzhinën tuaj, dhe gjithashtu sjellin veçoritë më të mira inovative në
 • 108Kapak i vargut të serive X60A 60cm

  108X60A Kapak i vargut të serive të pjerrëta 60cm Shikoni panelin e vizatimit anti-gjurmë gishtash, hyrje e integruar super e gjerë e ajrit. Dizajni i saj demonstron të nivelit të lartë dhe elegant, që i përshtatet kuzhinave të ndryshme. Paneli i prekjes me kontrollin e gjestit ju mundëson të veproni lirisht kapuçin pa kontakt. Hyrja e ulët e ajrit me mbyllje automatike 45 ° open
 • 102Kapuç i qëndrueshëm prej çeliku inox me formë E90-T 90cm

  102Kapak i vargut të qëndrueshëm të çelikut inox në formë T90 cm 90 mm Kjo formë T ka një fund elegante çelik inox. Rrjedha e fuqishme e ajrit prej 1100m³ është e mjaftueshme për të thithur tymin, i poshtër, dhe avujt. 3-kontrolli i shpejtësisë ju lejon të zgjidhni të ulët, mesatare, dhe fuqi e lartë thithëse.   2*1.5Llambat LED, 270W tel bakri i plotë
 • 103Kapuç me montim në mur B60-P me xham të zbutur në formë kurbe 60cm

  103Kapuç me montim në mur B60-P me xham të zbutur në formë kurbe 60cm Modeli Nr. 103Filtri B60-P Filtri mbërthyes 1pc Përfundon çelik inox 430 Kolektor vaji / Rrjedhja e ajrit 450m3 / h / 750m3 / h Blower Blower plastike Blower Motor motor 65W / 190W Pastro automatikisht / Dimensionet e Paketimit të Butonit të Shtytjes me 3 Shpejtësi (W * D * H) 640*380*455mm LED llambë 2x1.5W Duke ngarkuar QTY (20GP / 40HQ)...
123Tjetra>...5 faqe 1 të 5

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
O N LINE
HULUMTIMI TANI