Kapaku i Formës T
 • 102Kapuç me diapazon të qëndrueshëm prej çeliku inox me formë E60-T 60cm
  102Kapak i vargut prej çeliku të pandryshkshëm të qëndrueshëm në formë T 60cm Ky kapuç me diapazon elegant në formë T ka një fund të bukur çeliku inox. Ajo ofron 3 shpejtësi dhe një shpejtësi të fuqishme të nxjerrjes deri në 750m³. Jo vetëm një pjesë e artit, por edhe mjaft funksional për të shfryrë tymin e padëshiruar, nxehtësia, dhe yndyrat out
 • 102Kapuç i qëndrueshëm prej çeliku inox me formë E90-T 90cm
  102Kapak i vargut të qëndrueshëm të çelikut inox në formë T90 cm 90 mm Kjo formë T ka një fund elegante çelik inox. Rrjedha e fuqishme e ajrit prej 1100m³ është e mjaftueshme për të thithur tymin, i poshtër, dhe avujt. 3-kontrolli i shpejtësisë ju lejon të zgjidhni të ulët, mesatare, dhe fuqi e lartë thithëse.   2*1.5Llambat LED, 270W tel bakri i plotë
 • 102Mbulesë prej çeliku inox xhami të zbutur në formë T 60 cm
  102Hapësirë ​​çeliku inox xhami i zbutur në formë T 60 mm modeli Nr. 102F60-T Filter Baffle Filter Finish Çelik inox 430 Kolektor vaji PC Rrjedha e ajrit 700m3 / h Blower Blower Metal Blower Motor 140W Automatik pastrimi i nxehtësisë Automatik pastrimi Kontrolli Kontrolli me prekje me 3 shpejtësi Përmasat (W * D * H) 660*540*550mm LED llambë 2x1.5W Duke ngarkuar QTY (20GP / 40HQ) 140copë / 360 copë Dorëzimi &...
 • 102Kapaku i filtrit të çelikut çelik të pandryshkshëm në formë T D60-T 60 cm
  102Kapaku i filtrit të çelikut çelik të pandryshkshëm në formë T D60-T 60 cm Model No. 102D60-T Filter 2PCS Baffle Filter Finish Stainless Steel 430 Oil collector Without Oil Collector Airflow 450m3/h Blower Plastic Blower Motor power 190W Auto-clean Without Heat Auto-clean Control 3-Speed Touch Control Packing Dimensions (W * D * H) 645*386*560mm Lamp LED 2x1.5W Loading QTY…
 • 102EB-90 New T-shape range hood with slope design 90cm
  102EB-90 New T-shape range hood with slope design 90cm Introducing Dimple 102EB-90 range hoods, featuring high quality stainless steel, powerful 750m³/h suction power, touch control with motion sensor, and 2 LED lights. This model is constructed of 430 grade stainless steel and come with powerful ventilation blowers to handle all…
 • 102EB-60 New T-shape range hood with slope design 60cm
  102EB-60 New T-shape range hood with slope design 60cm Introducing Dimple 102EB-60 range hoods, featuring high quality stainless steel, powerful 750m³/h suction power, touch control with motion sensor, and 2 LED lights. This model is constructed of 430 grade stainless steel and come with powerful ventilation blowers to handle all…
 • 102FA-90 Newly designed T-shape baffle filter range hood 90cm
  102FA-90 Newly designed T-shape baffle filter range hood 90cm This range hood has an elegant stainless steel 430 hood and body, 3 speed touch control with motion sensor, special heat auto-clean function, which offers you a streamlined cooking experience. 750m³/h suction power, which removes smoke, grease, odors and moisture from…
 • 102FA-60 Newly designed T-shape baffle filter range hood 60cm
  102FA-60 Newly designed T-shape baffle filter range hood 60cm This range hood has an elegant stainless steel 430 hood and body, 3 speed touch control with motion sensor, special heat auto-clean function, which offers you a streamlined cooking experience. 750m³/h suction power, which removes smoke, grease, odors and moisture from…
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
O N LINE
HULUMTIMI TANI